Uudised

Olevik ja tulevik...

Teatame, et Tattoomaailm, st nii füüsiline kui ka veebipood on vahetanud omanikke. Lähiajal muutub ka ärinimi jms. Alates käesolevast nädalast on sellega seoses muutunud ..

Loe uudiseid
Lisatud: 09.06.2017

Palun eelistage Smartposti

Palun eelistada Smartposti postitust, kuna Omniva automaadid asuvad välistingimustes, mis võib viia selleni, et värvid jms võivad ära külmuda. ..

Loe uudiseid
Lisatud: 11.11.2016

tattoomaailm.ee

Nüüdsest on leht, ka domeenil tattoomaailm.ee.

Loe uudiseid
Lisatud: 13.11.2015

60+ eur ost 0 post

Tuletan meelde, et meil on kõik 60+ eurosed ostud, 0 saatekuludega.

Loe uudiseid
Lisatud: 06.02.2015
ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET
ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET

ETERNAL INK ON THE ROAD / TRAVEL SET

Hind: 215.48€
Kogus:  
       

ON THE ROAD tättoveerimis komplekt on perfektne mitmekülgne kit reisivale tätoveerijale.
Koostöös The Inked Armyga vaatas Eternal üle olemasoleva Eternal Ink Travel seti ja parandas kogu süsteemi olulisi osi.

Ekstra tugev teras-hall plastkohver. Väga korralikud tipptasemel paigalduskohad, mis hoiavad kindlalt kõiki olulisi Eternal Ink värvitoone, plus alumine kolme sektsiooniga ala, kus saab hoida muud kuluvarustust. Turvaliste klambritega, et vältida kogemata avanemist. Libisemisvastane kummist sang.

Sisaldab:
15ml / 0.5oz pudeleid

Blackbird/ Gray/ Bright Orange/ Bright Yellow/ True Blue/ Dark Purple/ Lime Green/ 
Mint Green/ Pink/ Dark Brown/ White/ Georgia Peach/ Magenta/ Crimson Red/ 
Lipstick Red/ Caramel/ Spearmint Green/ Peacock Blue/ Lavender/ Bumble Bee

30ml / 1oz pudeleid
Lining Black & Keep-It-Wet

+varieeruvaid The Inked Army ja teiste brädide erinevaid proovitooteid

 

Tattoomaailm © 2019