Uudised

Olevik ja tulevik...

Teatame, et Tattoomaailm, st nii füüsiline kui ka veebipood on vahetanud omanikke. Lähiajal muutub ka ärinimi jms. Alates käesolevast nädalast on sellega seoses muutunud ..

Loe uudiseid
Lisatud: 09.06.2017

Palun eelistage Smartposti

Palun eelistada Smartposti postitust, kuna Omniva automaadid asuvad välistingimustes, mis võib viia selleni, et värvid jms võivad ära külmuda. ..

Loe uudiseid
Lisatud: 11.11.2016

tattoomaailm.ee

Nüüdsest on leht, ka domeenil tattoomaailm.ee.

Loe uudiseid
Lisatud: 13.11.2015

60+ eur ost 0 post

Tuletan meelde, et meil on kõik 60+ eurosed ostud, 0 saatekuludega.

Loe uudiseid
Lisatud: 06.02.2015
V6 BISHOP ROTARY MACHINE
V6 BISHOP ROTARY MACHINE V6 BISHOP ROTARY MACHINE V6 BISHOP ROTARY MACHINE V6 BISHOP ROTARY MACHINE V6 BISHOP ROTARY MACHINE V6 BISHOP ROTARY MACHINE V6 BISHOP ROTARY MACHINE V6 BISHOP ROTARY MACHINE V6 BISHOP ROTARY MACHINE V6 BISHOP ROTARY MACHINE

V6 BISHOP ROTARY MACHINE

Hind: 418.80€

Võimalikud valikud


* Stroke :

* Ühendus:

* V6:

Kogus:  
       

Saadavus: Ettetellimisel.
 

See imeliselt tehtud tätoveerimismasin kaalub 107,7g sellel on tasakaalustatud ERGO-disain, mis on kujundatud ja raami mass matemaatiliselt vormindatud tippspetsialistide poolt nii, et voolaks sujuvalt gripi massiga, mis annab masinale virtuaalselt kaaluta tunde. See konkreetne disain on aidanud paljusid kunstnikke, kellel on randme valud, ja/või karpaalkanali sündroomi krambid, mis võimaldavad neil töötada kauem kui varasemalt.

Bishop Rotary masina kere on valmistatud ühest tükist lennundus alumiiniumist, kasutades nüüdisaegseid 5 AXIS CNC masinaid ülimaks täpsuseks, seejärel käsitsi poleeritud, tagades range tolerantsi ja suurepärase viimistluse. Iga masin on käsitsi kokku pandud, et kindlustada täpne sobivus ja toimimine. Iga Bishop Rotary tätoveerimismasin on anodeeritud lennukitööstuse standardite kohaselt, nii  viimistluseks jkui ka hõõrdepindadel kulumiskindluse tagamiseks.

Bishop kasutab oma V6 masinates Faulhauber (Saksa kõrgkvaliteet) mootoreid, et genereerida nõela lineaarne liikumine. Bishop Rotary tätoveerimismasin kasutab "dopelt suurusega nõelaklambrit", mis kõrvaldab vana standardse nõelakummi, nõelapinge hoidmisel. Klipp hoiab nõela oma kohal ja kõrvaldab nõela igasuguse külgsuunalise liikumise. See võimaldab artistil olla ülitäpne detailidega!

Värvi pakkimiseks ja varjutamiseks kasuta masinat 7,5-8,5 voldiga sõltuvalt teie käe kiirusest ja stiilist. Kontuurideks kasutage masinal 8-9 volti sõltuvalt teie käe kiirusest ja stiilis.

Õpige masinat tundma ja leidke enda jaoks ideaalne seade. Paljud artistid on nõustunud, et selle masinaga kasvab tätoveerimiskiirus kuni 30%, kuna torgete arv sekundis püsib üli ühtlane. Samas paranevad ka sellega tehtud tätoveeringud kuni 30% kiiremini, liigse naha kahjustamise vältimisega.

Paljud rotary firmad pakuvad reguleeritavat give'i(give - puudub hea eesti keelne vaste. Nõela "halastamine", kus mehaanika laseb süsteemil 'läbi painduda', ilma et teeks stroke'i lõpuni. Halastab oskamatu rotary käsitlemise korral, vältides liigset nahakahjustust, kuid masina töö on ebaühtlasem ning pildid ei tule nii ühtlased kui ilma give'ita masinaga) kuid Bishop ei usu, et see on parim valik rotaryle, kuna parim on õppida kasutama masinat ja õpida ära masina tunnetus, mis ei muutu seadete tõttu. Sellel masinal on vedru, mis annab just õigel määral järele. Kombineerides seda koos käe kiiruse ja survega, saate alati naturaalse ja ühtlase tunnetuse. ("Organic give")

Kõik masinad tulevad üheaastase piiratud garantiiga. Garantii ei kehti kui:

- Üleõlitate oma masinat
- Pillate masina (põrandale või vedelikku)
- Surgite mootori kallal
- Vahetate ise masina osasid

Tattoomaailm © 2018