Uudised

Olevik ja tulevik...

Teatame, et Tattoomaailm, st nii füüsiline kui ka veebipood on vahetanud omanikke. Lähiajal muutub ka ärinimi jms. Alates käesolevast nädalast on sellega seoses muutunud ..

Loe uudiseid
Lisatud: 09.06.2017

Palun eelistage Smartposti

Palun eelistada Smartposti postitust, kuna Omniva automaadid asuvad välistingimustes, mis võib viia selleni, et värvid jms võivad ära külmuda. ..

Loe uudiseid
Lisatud: 11.11.2016

tattoomaailm.ee

Nüüdsest on leht, ka domeenil tattoomaailm.ee.

Loe uudiseid
Lisatud: 13.11.2015

60+ eur ost 0 post

Tuletan meelde, et meil on kõik 60+ eurosed ostud, 0 saatekuludega.

Loe uudiseid
Lisatud: 06.02.2015
Bas Bazzi "ONE" - must ja punane
Bas Bazzi "ONE" - must ja punane

Bas Bazzi "ONE" - must ja punane

Hind: 175.00€
Kogus:  
       

Bas Bazzi "One" on väga kerge masin. Kuna sellel puudub horisontaalne raam ja mootor on kinnitatud otse vertikaalse raami külge. Mootori taguplaat on eritellimusel tehtud pooljuhist plaat. Sarnaselt elektroonika emaplaatidele. See elimineerib kõik juhtmed. Mootoriklemmid on ühendatud Rca või clipcordi kinnitusega mööda antud pooljuhti. Kõik metallist osad on toodetud alumiiniumist ja pulbervärvitud(v.a. limiteeritud messingist masinad). Alumiiniumist klassikalise nõela camwheeliga masin kaalub vaid 90 grammi. Terve raami esikülje ulatuses on laseriga peale lastud elulille, Bishamoni või Asanoha graafiline muster. Omaette kunstiteos on juba tube-vicei kruvi, mis on ühest tükist alumiiniumist välja fabritseeritud. Raami külgedel on kruvid, et nõelakumm jääks kruvipeade taha sobivale kõrgusele.
Mootor: mfa (UK)
Klassikaliste nõeltega: 4,5-7,5V
Cartridgeidega:  5,5-8,5V
Maksimum: 12V

Asanoha mustriga. Koos integreeritud cartridgei tõukuriga flywheeliga kaal 93grammi. RCA ühendus

Tattoomaailm © 2018