Uudised

Olevik ja tulevik...

Teatame, et Tattoomaailm, st nii füüsiline kui ka veebipood on vahetanud omanikke. Lähiajal muutub ka ärinimi jms. Alates käesolevast nädalast on sellega seoses muutunud ..

Loe uudiseid
Lisatud: 09.06.2017

Palun eelistage Smartposti

Palun eelistada Smartposti postitust, kuna Omniva automaadid asuvad välistingimustes, mis võib viia selleni, et värvid jms võivad ära külmuda. ..

Loe uudiseid
Lisatud: 11.11.2016

tattoomaailm.ee

Nüüdsest on leht, ka domeenil tattoomaailm.ee.

Loe uudiseid
Lisatud: 13.11.2015

60+ eur ost 0 post

Tuletan meelde, et meil on kõik 60+ eurosed ostud, 0 saatekuludega.

Loe uudiseid
Lisatud: 06.02.2015
Tattoo Armour L
Tattoo Armour L Tattoo Armour L Tattoo Armour L Tattoo Armour L Tattoo Armour L

Tattoo Armour L

Hind: 8.00€
Kogus:  
       

Padja suurus:

M - 29,5x20,5cm

L - 33x25cm

Pakis 10tk.

Piisav kogus, et tätoveerija saaks esimese kliendile ise peale panna ning ülejäänud kaasa anda, et klient saaks korrektset järelhooldust jätkata, just ka paranemise esimestel päevadel, mis võivad kujuneda kõige olulisemaks kogu paranemisprotsessi jooksul.

Tattoo Armour on parim sidumisvahend värskele ja paranevale tätoveeringule. Imades sisse suure osa erituvast tindist ja haavavedelikest, samas jättes just piisavalt plasmat, et takistada liigset kuivamist, aeglustades koorikute teket. Takistab tätoveeringu saastumist ning riiete külge kleepumist, sellega kaitsets värsket tööd ka liigse hõõrdumise, lisa ärrituse ja vigastuste ning UV kiirguse eest. Samal ajal laseb nahal hingata.

Tattoo Armour on Eesti ettevõte. Toode on sündinud vajadusest ning senini sellise spetsiaalse toote turul puudumisest. Tattoo Armour töötati välja koostöös professionaalsete tätoveerijatega.

Lapi ühel poolel on õhuke imav padi, millesse on pressitud spetsiaalne muster vormi hoidmiseks. 

Kasutamine:

Tattoo Armour tuleb kinnitada nahale plaasterteibiga, nii et see oleks nahaga kontaktis, kuid mitte liiga tihedalt, et see pärsiks verevarustust.

Enne uue sideme peale panemist tuleb nahk puhastada limast ja nahaeritustest ph neutraalse, ilma lõhna-aineteta seebiga. Enne pesemist eemalda kätelt kõik ehted ja pesta käed. Peale pesu on soovitatav tätoveering kuivatada majapidamis/kätekuivatus paberiga, kuna see on hügieenilisem kui riidest käteräti kasutamine. Seejärel määrida järelhooldusvahendiga, jälgides et vahendit saaks piisavalt, kuid vältides vahendi üle kasutamist. Aftercarei kogus peab olema naha poolt imatav ja ei tohi jätta nahale korda, läbi mille ei saa nahk hingata.
Tätoveermispäeval tuleks esimene vahetus teha kohe koju jõudes, kui tekib esimene pesemis võimalus. Seejärel võib Tattoo Armoury ööks peale jätta. Järgneval kahel päeval tuleb protseduuri korrata 4-6h, seejärel pesta 2x päevas, nädal peale tätoveermist 1x päevas. Tattoo Armoury kasutamise võib lõpetada, kui nahk enam vedelikke ei erita.

Tattoomaailm © 2020