Uudised

Olevik ja tulevik...

Teatame, et Tattoomaailm, st nii füüsiline kui ka veebipood on vahetanud omanikke. Lähiajal muutub ka ärinimi jms. Alates käesolevast nädalast on sellega seoses muutunud ..

Loe uudiseid
Lisatud: 09.06.2017

Palun eelistage Smartposti

Palun eelistada Smartposti postitust, kuna Omniva automaadid asuvad välistingimustes, mis võib viia selleni, et värvid jms võivad ära külmuda. ..

Loe uudiseid
Lisatud: 11.11.2016

tattoomaailm.ee

Nüüdsest on leht, ka domeenil tattoomaailm.ee.

Loe uudiseid
Lisatud: 13.11.2015

60+ eur ost 0 post

Tuletan meelde, et meil on kõik 60+ eurosed ostud, 0 saatekuludega.

Loe uudiseid
Lisatud: 06.02.2015
HUSTLE BUTTER - C.B.D LUXE 150ML

HUSTLE BUTTER - C.B.D LUXE 150ML

Hind: 46.25€
Kogus:  
       

5oz purk Hustle Butter Deluxe ™.

Hustle Butter Deluxe ™ on 100% looduslik, 100% orgaaniline, täis VEGAN asendus kõigile nafta baasil valmistatud toodetele, mida kasutatakse enne tätoveerimist naha ettevalmistamistel, tätoveerimisprotsessi ajal ja pärast seda paranemisprotsessi käigus. See on valmistatud mango, kookospähkeli, papaia ja muudest sheavõietest mis on ülikasulikud.

See ei eemalda stenclit!

Lõpp tipi ummistustele.

Kiirendab naha paranemist, minimaliseerib punetust, paistetust ja verejooksu.

Nahk jääb töödeldavaks, lõpp ületöödeldud higlightsidele, kollased ja valged ja muud heledad troonid jäävad sisse esimese korraga ... värv pole kunagi nii lihtsalt sisse jäänud!

Vaheta täna kõik naftat sisaldavad tooted( vaseliin) hustle Butteri vastu! Hustle Butter Deluxe ™ parandab värskeid tätoveeringuid kiiremini ja tulemustega, mis on ületamatu ... tulemusi, mis kestavad eluaeg!!!

Tattoomaailm © 2020