Uudised

Olevik ja tulevik...

Teatame, et Tattoomaailm, st nii füüsiline kui ka veebipood on vahetanud omanikke. Lähiajal muutub ka ärinimi jms. Alates käesolevast nädalast on sellega seoses muutunud ..

Loe uudiseid
Lisatud: 09.06.2017

Palun eelistage Smartposti

Palun eelistada Smartposti postitust, kuna Omniva automaadid asuvad välistingimustes, mis võib viia selleni, et värvid jms võivad ära külmuda. ..

Loe uudiseid
Lisatud: 11.11.2016

tattoomaailm.ee

Nüüdsest on leht, ka domeenil tattoomaailm.ee.

Loe uudiseid
Lisatud: 13.11.2015

60+ eur ost 0 post

Tuletan meelde, et meil on kõik 60+ eurosed ostud, 0 saatekuludega.

Loe uudiseid
Lisatud: 06.02.2015
INKEEZE - INK LOCK AFTERCARE CREAM - 1OZ/30ml

INKEEZE - INK LOCK AFTERCARE CREAM - 1OZ/30ml

Hind: 15.92€
Kogus:  
       

Ideaalne tätoveeringu järelhoolduseks ja igapäevaseks kasutamiseks naha niisutamisel, et su kunst säraks nagu sina reedel, kui tööpäeva lõpuni on jäänud 5 minutit.

See spetsiaalselt valmistatud kreemipõhine tätoveeringute after-care sisaldab a-, c- ja e-vitamiine, sojaoa, päevalille, kaera, lagritsa-magusjuure, kurgi, rohelise tee, jõhvika, magusa mandli ja granaatõunaekstrakte mis nahka imendudes niisutavad ja parandavad su tätoveeringut nii nagu mitte kunagi varem. See toode sobib suurepäraselt inimestele, kelle nahk on tundlikum salvide ja võiete suhtes ning soovivad kasutada kreemi parenemis-protsessi perioodil.

Koostisosad:

Destileeritud vesi, glükoolstearaat, PEG-100 stearaat, Hilianthus Annus (päevalilleseemneõli), Avena Sativa (kaer), betaglükaan, Glycrrhiza Glabra (lagritsa) ekstrakt, Cucumis sativus (kurgi) ekstrakt, Cameillia Sinesis (roheline tee ) ekstrakt, Tocopheryl Acetate (A-vitamiin), Punica Granatum (granaatõuna) ekstrakt, Vaccinium Macrocarpon (jõhvika) puuviljaekstrakt, askorbiinhape (C-vitamiin), Amygdalus (magus madel) õli, karbomeer, naatriumhüdroksiid, fenoksüetanool, etüülheksüülglütseriin

Tattoomaailm © 2020